Najdete nás na facebook

Učíte na škole EVVO? Přihlašte se na seminář o odpadech

S velkým ohlasem pedagogů základních a středních škol se každoročně setkávají specializované semináře o odpadech, které pořádá EKO-KOM, a.s. Především vyučující EVVO oceňují nové poznatky v oblasti odpadového hospodářství, ale také praktické pomůcky pro výuku. K těm patří nově například recyklační kufřík. Znovu po roce se semináře uskuteční také v Jihomoravském kraji.

Semináře letos na podzim v Jihomoravském kraji proběhnou díky velkému zájmu v roce 2013 hned dvakrát, pokaždé v Brně. Během dopolední teoretické části získají účastníci vzdělávací materiály a praktické pomůcky k výuce. Asi největším hitem je recyklační kufřík, který na ukázkách recyklátů představuje druhotné zpracování plastů, papíru, skla, kovů a nápojového kartónu. Po teoretické části se učitelé vydají na praktickou exkurzi do provozu třídící linky. Tam na vlastní oči uvidí a na vlastní nosy ucítí zpracování tříděného odpadu z měst a obcí Jihomoravského kraje.

Seminář se uskuteční v zasedací místnosti, na třídíci lince a v provozech svozové společnosti SAKO Brno na Jedovnické ulici. Zájemci mají na výběr ze dvou termínů: čtvrtek 2. října 2014 a úterý 14. října 2014. K účasti je nutné vyplnit a zaslat přihlášku, kterou pedagogové základních a středních škol obdrží na základě žádosti na e-mailové adrese seminare@tridime.info. Přihlášení je možné do úterý 30. září 2014 u prvního termínu semináře a do pátku 10. října 2014 u druhého termínu.

ÚČAST NA SEMINÁŘI JE BEZPLATNÁ, ÚČASTNÍCI OBDRŽÍ ZDARMA OBČERSTVENÍ A OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU, KTERÝ JE AKREDITOVÁN MŠMT.

Copyright © 2019 EKO-KOM, a. s. | Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webu IDEATECH